Renson benoemt Santens en Fernand Georges tot nieuwe Service Partner
Renson (Waregem), een toonaangevend merk in de zonweringsindustrie, breidt zijn netwerk van Renson Service Partners uit met de toevoeging van Santens (Merelbeke) en Fernand Georges (Charleroi). Het Renson Service Partner-label label staat voor kwalitatieve en professionele service op Renson-screens. Het garandeert expertise en vakkundige nazorg. Lecot was al houder van het label.
Met het Service Partner-label speelt Renson in op de behoefte van zowel professionele klanten als eindgebruikers aan betrouwbare service na de installatie van hun doekzonwering. Fernand Georges en Santens voegen zich bij Lecot, dat in 2022 als eerste het label ontving.
De partners beschikken over de vereiste productkennis en professionaliteit, wat bijdraagt tot de duurzaamheid en goede werking van de Renson-producten. De erkenning als Service Partner motiveert beide bedrijven om hun service verder te verfijnen, ondersteund door Renson met aanvullende training en wisselstukken. Het partnerschap benadrukt het belang van langdurige samenwerking en wederzijds vertrouwen tussen Renson, zijn Service Partners en hun klanten.
Meer info: 056/62.71.11 of http://www.renson.eu
RENSON N.V.
Voor u geselecteerd
Kort de voordelen van een abonnement...
Belangrijk nieuws te delen?
Ontvang Leads voor 19€/mnd
- Ontvang automatisch info over leads, klanten, concurrenten en partners
- Alle data en artikels staat voor u beschikbaar
- Maandelijks opzegbaar
Wilt u meer bedrijven bereiken?
Word dan dVO Reach en promoot uw bedrijfsverhaal bij 50.000 beslissers.